Люстри в спальню

Товарів: 5239
Сортування по
Показати на сторінці
Вид:

Декілька порад, як купити люстру в спальню правильно

люстра в спальнюЗдоровий сон, приємне відчуття релаксу - запорука гарного настрою на весь день. Спальня - місце, де кожен з нас поповнює життєдайну енергію і відпочиває від важкого трудового дня. На емоційний стан людини в цьому приміщенні впливає все - від кольору предметів інтер’єру до рівня освітлення. Останнє, до речі, на думку психологів, має фундаментальне значення. Тому дуже важливо, яка люстра в спальню буде встановлена.

Ключові критерії

Місце сну і відпочинку має візуально огортатися м’яким, ненав’язливим світлом, що створює інтимну і спокійну атмосферу. Тут не треба яскравих спалахів, контрастних тіней. Все має заспокоювати, підводити до сну і розслаблення. За умови прямого використання кімнати строго по призначенню. Якщо приміщення багатофункціональне, купити люстру в спальню краще з можливістю регулювання інтенсивності освітлення (моделі з пультом та пристрої, сумісні з димерами). 

М’яке, рівномірне світло йде від плафонів із матового скла. Потік освітлення нерізкий, комфортний для стомлених ввечері чи чутливих зранку очей. В такому просторі завжди приємно релаксувати, ніщо не відволікає і не дратує. 

Відпочинок буде повноцінний, а сон здоровий тільки в повністю безпечній кімнаті. Світильники для спальні вибирайте тільки з екологічно чистих матеріалів. Доречними будуть моделі простої конструкції з металу, дерева, за якими легко доглядати. Вони не накопичують пил, гармонійно виглядають на загальному тлі меблювання.

Орієнтир - інтер’єр

Люстра в спальню по стилю і дизайну підбирається до уже сформованої обстановки, або служить відправним акцентом, обігрується іншими предметами меблів і декору. Дизайнери дають декілька порад:

  • легкості інтер’єру дають світильники з кришталю. Підвіски, інкрустація відбивають промені ламп, дають цікаві тіні та відблиски;

  • гармонійний ансамбль створюють люстри тотожних форм з елементами оформлення інтер’єру (орнаментами, малюнками на текстильних матеріалах, плитці, шпалерах і т.д.);

  • інтенсивне світло посилюється дзеркальними, полірованими до глянцю поверхнями. Наприклад, від натяжної світлої стелі промені ламп відбиваються сильніше, ніж від матового покриття. Можна купити люстру в спальню з плафонами, спрямованими вниз, якщо треба уникнути цього ефекту. 

В Україні розмаїття моделей світильників Геотон, Ideal lux, TK Lighting, Blitz представлене в нашому інтернет-магазині Decorro. Доставка в Київ, Львів, Ужгород, Вінницю, Хмельницький, Черкаси, Луцьк.